ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Slide 1

Nasze spotkania

7.12.2017
Na dzisiejszym spotkaniu odwiedził nas specjalny gość, a mianowicie Święty Mikołaj. Jak za dawnych czasów Mikołaj obdarowywał ludzi prezentami, tak i nas obdarował dziś różnymi prezentami, ale żeby nie było tak łatwo to dla każdego pomocnicy Świętego Mikołaja przygotowały różne zadania. Więcej…

Nasze inicjatywy

Chata na Zagrodach

Strefa publiczna

Uczestnicy wyjazdu do Madrytu

Opublikowano: wtorek, 01, maj 2012 07:53
.
Lista osób uczestniczących w Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie z grupą z Chrzanowa-Kościelca

 .

Chrzanów-Madrid
 

 /pełna lista uczestników wyjazdu/


 Opiekunowie:

 1. Ks. Tadeusz Tylka - Chrzanów

 2. Ks. Dariusz Czapnik - Łętownia

 3. br. Franciszek Politycki - Paryż

 .

Uczestnicy:

.1. Maciej Berniak - Chrzanów

 2. Mateusz Palian - Chrzanów

 3. Dariusz Nawara - Olszówka

 4. Justyna Matuszek - Rudawa

 5. Kamila Drażniowska -Świątniki Górne

 6. Tomasz Drażniowski - Świątniki Górne

 7. Justyna Majerek - Tokarnia

 8. Bernadetta Kwak - Jordanów

 9. Aeksandra Jakubiak - Kasinka Mała

10. Magdalena Chalcarz - Kasina Wielka

11. Angelika Barnowska - Lubomierz

12. Maciej Górka - Jurgów

13. Aleksandra Młynarczyk - Czarna Góra

14. Krzysztof Płachno - Kraków

15. Jora Itoua - Brazzaville

16. Anna Górska - Kościan (Poznań)

17. Łukasz Bonior - Kasinka Mała

18. Agnieszka Bonior - Tokarnia

19. Joanna Hanusiak - Tokarnia

20. Magdalena Dziewińska - Klecza/Wadowice

21. Anna Curlej - Przeciszów

22. Karolina Wilewska - Rudawa

23. Rafał Kiciński - Kraków

24. Katarzyna Chrapla - Klecza/Wadowice

25. Joanna Stanek - Nowy Targ

26. Jan Konieczny - Sąspów

27. Adam Pązik - Kraków

28. Witold Pactwa - Chrzanów

29. Magdalena Wróblewska - Toruń

30. Anna Lewandowska - Toruń

31. Emilia Lewandowska - Toruń

32. Przemysław Gierszewski - Toruń

33. Izabela Konieczna - Jaworzno

34. Olimpia Jamrozik - Jaworzno

35. Alicja Jamrozik - Jaworzno

36. Bogumiła Jamrozk - Jaworzno

37. Anna Wicher - Łętownia

38. Justyna Kowalcze - Łętownia

39. Anna Bierówka - Łętownia

40. Szymon Bierówka - Łętownia

41. Maurycy Rudol - Chrzanów

42. Katarzyna Klaja - Chrzanów

43. Kamil Klimala - Łętownia

44. Agnieszka Czapnik - Kraków

45. Tomasz Kula - Chrzanów

46. Karolina Soczyńska - Chrzanów